Home

Dvougaráž projekt

Kontaktujte nás ohledně projektu: Dvougaráž. Pomůže Vám lépe se zorientovat v rozměrech domu. Součástí Malého projektu jsou půdorysy jednotlivých podlaží v měřítku 1:100 s uvedením užitných ploch, pohledy ve stejném měřítku, vstup a výstup inženýrských sítí z a do objektu, průvodní zpráva včetně výměry ploch Máte změny či úpravy v projektu již rozmyšlené? Zašlete nám je e-mailem na adresu gservis@gservis.cz, nebo volejte zákaznickou linku 236 160 333 a my s vámi následně projednáme rozsah změn. Cenu za vypracování změn a termín dodávky s vámi dohodneme v závislosti na rozsahu úprav projektu. Dvougaráž 2G 6 Projekt. Cena. Projekty rodinných domů Dvougaráž 2G 8. Zpět na seznam. Máte změny či úpravy v projektu již rozmyšlené? Zašlete nám je e-mailem na adresu gservis@gservis.cz, nebo volejte zákaznickou linku 236 160 333 a my s vámi následně projednáme rozsah změn. Cenu za vypracování změn a termín dodávky s vámi dohodneme v. Typový projekt DVOUGARÁŽ: Garáž pro dva vozy. Užitná plocha: 0 m2: Typové projekty rodinných domů 2010 - prezentace typových projektů, kvalitní bydlení za doslupnou cenu, levné projekty rodinných domů včetně dalších služeb..

Typový projekt DVOUGARÁŽ: Vytisknout aktuální projekt: Garáž pro dva vozy. Technická specifikace domu: Typové projekty rodinných domů 2010 - prezentace typových projektů, kvalitní bydlení za doslupnou cenu, levné projekty rodinných domů včetně dalších služeb.. Dům v jonagoldech 3 (G2) Dům mezi klíviemi 4 (G2) Dům pod mahonem ver.2. Dům v šeříku 11 (G2) Dům mezi rododendrony 20 (G2N) Novinka. Dům v barotách 2 (R2) Dům u slunečnic (G2A) Dům v břestovci ver.2 Projekt garáže nebo garážového stání si u nás můžete samozřejmě objednat také zcela samostatně, nebo dodatečně po stavbě domu. Projekt garáže a stání vozu obsahuje projekt architektury, statiky a požární zprávu. Součástí projektu není projekt elektroinstalace, zdravotechniky a vytápění Studie. Návrh rodinného domu ve svahu je řešen polozapuštěním vstupního patra do terénu. V přízemí se nachází vstupní hala, pracovna, koupelna, šatna, sauna, prádelna, sklad zahradního nábytku a dvougaráž s místnostmi pro technologie. V patře dispozice obsahuje dva pokoje, ložnici, koupelnu a prostorný obytný prostor s. Montovaná dvojgaráž s omítkou a plochou střechou Montovaná plechová garáž pro dva automobily, možno přemístit na jiné místo Cena od: 180 657 Kč 210 064 Kč. Montovaná dvojgaráž se sedlovou střechou Dvojgaráž s velkými vraty pro pohodlný vjezd, možno využít i jako dílnu Cena od: 291 447 Kč 338 892 Kč. Montovaná dvojgaráž s omítkou a sedlovou střechou Praktický.

Stavba garáže - projekt. Projekt garáže budete potřebovat vždy, když se stavby garáže bude týkat vyřízení ohlášení stavebnímu úřadu. I když některé garáže nevyžadují ohlášení stavby stavebnímu úřadu a teoreticky k nim není třeba zpracovávat projekt stavby, je vhodné projekt garáže zpracovat Projekt Dvougaráž 2G 7. Autorem projektu je společnost G SERVIS.. Nepřehlédněte. Cena stavby je platná pro rok 2019 a území celé ČR.; Cena stavby je včetně základové desky.; Cena stavby je včetně projektové dokumentace a vyřízení stavebního povolení.; A jako dárek hliníkové štafle dle vlastního výběru Projekt dvojgaráže o vnějších rozměrech 6,4 x 6,4 m. Objekt je zastřešený valbovou střechou, která se hodí k většině moderních bungalovů Poslední návštěva: pondělí 09. srpen 2021, 04:04 Právě je pondělí 09. srpen 2021, 04:04 Obsah fóra » Obecně » Rady všeho druhu. Všechny časy jsou v UTC [ Letní čas

Cena C = Cena projektu Modul-LEG®: 48 125,00 Kč. Projekt tohoto domu můžete objednávat zde. Projektovou dokumentaci vám zhotovíme na jakýkoliv dům a to za stejnou cenu. Můžete si také na tomto domě udělat změny jaké chcete-cena za PD zůstává stejná. Cena malého projektu (pro úřady): 2 980,00 Kč Moved Permanently. The document has moved here Projekt (nepovinné) Okres * Materiálová varianta Vaše zpráva. Odesláním poptávky, souhlasíte s podmínkami ochrany odobních údajů. Pole s označením * je nutné vyplnit. Martin Maňas. V případě dotazů ohledně projektů rodinných domů mě neváhejte kontaktovat info@nasdum.cz +420 211 155 190. Zůstaňme v kontaktu. Dvougaráž Standard nabízí komfortní parkování pro dvě osobní motorová vozidla. Ve standardní dodávce je dodávána elektrická garážová vrata. Architektonicky zapadne jako samostatný objekt, nebo jako součást hranice vašeho pozemku KLASIK 147 5+kk+DVOUGARÁŽ. Počet podlaží: 2. Dispozice: 5+kk+DVOUGARÁŽ. Zastavěná plocha: 147m2. Stavba na klíč: od 4.472.160,- bez DPH. Hrubá stavba: od 2.323.200,- bez DPH. Ceny uvedené pro základní vybavenost. Dům je střední rozměrové kategorie a je vhodný pro pěti až šesti člennou rodinu, za velmi příjemnou cenu.

Projekt dvougaráže na svažitém pozemku. Dřevo patří mezi tradiční stavební materiál již po staletí. Byl využíván, jak ke stavbě domu, chat, pergol, teras, přístřešků, oken, ale také jako palivo Dispozice: 5+kk + dvougaráž. Zastavěná plocha: 209,0 m2. Stavba na klíč: od 6.480.000,- bez DPH. Hrubá stavba: od 2.520.000,- bez DPH. Ceny uvedené pro základní vybavenost . Dům je větší rozměrové kategorie a je vhodný pro pěti až sedmi člennou rodinu. Projekt možno vzrcadlit popřípadě jakkoliv upravit. Základní. Projekty rodinných domů. Stavíte-li rodinný dům takzvaně na zelené louce, máte tu ohromnou výhodu výběru jeho vzhledu, velikosti, užitných vlastností. V našem on-line katalogu si můžete vybrat z mnoha projektů rodinných domů a garáží. Máte-li zájem o individuální projekt domu dle vašich vlastních představ.

Typový projekt VEGA 2 PLUS. Vega 2 Plus je dům střední velikostní kategorie, je vhodný pro rovinatý, popř. mírně svažitý pozemek, je vhodný do dvoupodlažní okolní zástavby. Z boční strany domu je navržena dvougaráž. Místnost v přízemí může sloužit jako pracovna nebo pokoj pro hosty, noční část domu je osazena do. Popis: Prodám projekt rodinného domu 5+1+dvougaráž Prodám projekt rodinného domu viz. foto. Akorát na foto je garáž pouze na jedno auto. Ve skutečnosti je projekt s dvougaráží, takže je dům do boku delší. Dispozice je 5+1+dvougaráž. Projekt je kompletní i požární zprávou a energetickým štítkem a obsahuje klasicky 5 paré

Dvougaráž - ERLIS projekt, s

 1. Název: Dvougaráž, vstup, zahradní domek a zahrada vily Místo: Praha-Smíchov, Nad Bertramkou 2360/15 Autor: Miloš Grigorij Parma Investor: Soukromá osoba Projekt: 2018 - 2019 Dvougaráž, vstup, zahradní domek a zahrada vily Urbanizovanou plochu tvoří úzká obdélníková parcela (12,5 m x 35 m) s velkým převýšením (12,5 m). 20%.
 2. Projekt řeší návrh dvoupodlažního rodinného domu s dispozicí 5+kk a dvougaráží o celkové užitné ploše 221,21 m2. V přízemí domu se v oddělené části nachází dvougaráž průchodná s domem přes zádveří. Z garáže je také možné vystoupit přímo na venkovní zahradní terasu
 3. Dvougaráž, aneb sám za měsíc a půl. 13. 8. 2015. I když stavím pouze dvougaráž. svepomoci.cz je mi velkým pomocníkem při mé historicky první stavbě, proto bych se rád s Vámi podělil i o svou stavební zkušenost. Koupil jsem RD, u kterého byl hotový základ na dvougaráž (8x6,5 m), stavební povolení a vše bylo.
 4. Rodinný dům Dvougaráž 2G 7 na klíč. atypický, 39 m2. +420 737 447 444 - Telefonický kontakt: Pondělí - Pátek 09:00 - 18:00 | retail.house@seznam.cz | Úplné kontakty. +420 737 447 444 retail.house@seznam.cz. Chci napsat dotaz
 5. Kvalitní projekt pro Váš dům. Součástí domu je dvougaráž a sklad. Uvedené standardy a ceny jsou pro standardní provedení domů ne pro pasivní či nízkoenergetické provedení (pokud není v kartě domu výslovně uvedeno cena na klíč - pasivní zděná stavba (bez DPH). Ceny domů jsou bez DPH, základů, garáží.
 6. Dvougaráž (typ 2S3), sedlová střecha Velkoprostorová garáž typ B6 (vhodná pro dva vozy Garáž( typ S3) po úpravě investorem Dvojgaráž Louny Dvojgaráž typ B6, Litvínov Ukázky realizace Dvougaráž (typ 2S3) s otevřenou střední stěnou Dvougaráž (typ 2S3) se sedlovou střechou.
 7. Adeko 499 Adeko 499 je luxusní nadstandardní 4-pokojový rodinný dům. Svými parametry se rovná 6-pokojovým domům. Velká dvougaráž, obrovská ložnice s šatnou, rozlehlý obývací pokoj s krbem, prostorné pokoje a v neposlední řadě praktický a velký sklad na sportovní a zahradní nářadí vedle garáže

Projekt Dvougaráž 2G 7 GSERVI

Z boční strany domu je možno přistavět garáž nebo dvougaráž. Ceník Projekt domu Tyrkys 55/317. Orientační cena stavby ? 1 800 000 Kč. Samostatná dvougaráž u domu. pdf. Bytový dům Twinset. Popis domu. Bytový dům TWINSET - Ideální řešení moderního bydlení. Projekt bytového domu TWINSET. Inovativní technologie naší společnosti umožňují maximální využití dřevěné konstrukce a to nejen u rodinných domů, ale i velice rozsáhlých projektů, mezi které. Komfortní dvougaráž - 4 parkovací místa. Myslíme i na vaše děti. Součástí projektu je soukromá cesta v parametrech místní komunikace - klidná ulice, která svádí k dětským aktivitám a hrám. Klademe důraz na bezpečnost a komfort - dřevěná okna s izolačními trojskly, předokenní žaluzie Projekty. 2016. Dvougaráž u rodinného domu - Žichovice. Studie přístavby zimní zahrady k rodinnému domu - Pačejov. Rodinný dům - Čejetice. Víceúčelové zemědělské zařízení s bytovou jednotkou - Čečelovice. Rekonstrukce rodinného domu - Damíč. Projekt počítá v přízemí s velkým obývacím pokojem s kuchyňským koutem (86 m²) otevřeným na zastřešenou terasu (16 m²) a do zahrady (200 m²). Dále je v přízemí hostinský pokoj (13 m²), koupelna, WC, šatna, vstupní hala, místnost pro kola/kočárky. V prvním patře je klidová zóna se čtyřmi ložnicemi a koupelnou.

Projekt domu Diamant 100/35. Popis projektu Půdorysy Pohled ze stran. DIAMANT 100/35 je dům střední velikostní kategorie s 5 obytnými místnostmi. Svými rozměry uspokojí nároky 5-6 členné rodiny. Rodinný dům je možné částečně nebo úplně podsklepit. Z boční strany je vhodné přistavit garáž nebo dvougaráž Dvougaráž 2G 6 Ceny domů, včetně DPH a základové desky: 870 000 Kč - dřevostavba na klíč. 1 000 000 Kč - zděný dům na klíč (Porotherm a Ytong) Ceny domů jsou platné ke dni: 19.08.2021. Cena je uvedena včetně DPH a základové desky. Tento dům můžete mít na hypoteční úvěr od 3 529 Kč měsíčně * Dispozice: atypick

Projekt Dvougaráž 2G 8 GSERVI

Typové dvougaráže - Typové projekty garáž

Typový projekt byl bez šance. Přenechali jsme to projektantovi a jsme spokojení. Tato šířka pozemku je pro stavbu domu nevhodná. jestli to není vtip Reálné to je pouze pokud by to bylo v řadové zástavbě, a i tak, pokud chcete dvougaráž, tak by se přes ty garáže muselo vstupovat do domu. Tzn. zepředu žádné okno, v. Číslo jednotky: Podlaží: Dispozice: Velikost m 2: Terasa m 2: Lodžie m 2: Zahrada m 2: Sklep m 2: Status: 3.2: 3.NP: byt 2+kk: 62,4: 10,9--2: 3.1: 3.NP: byt 3+kk. Z boční strany domu je navržena dvougaráž. Místnost v přízemí může sloužit jako pracovna nebo pokoj pro hosty, noční část domu je osazena do podkroví. Doporučené úpravy : projekt v zrcadlovém obraze, dům je možno podsklepit

Typový projekt TAMARA 1.01. Projekt moderní dvoupodlažní vily s dispozicí 6+kk a dvougaráží je zastřešen pultovou střechou. Vstup do rodinného domu je z východu, ale vjezd do garáže ze severu. Dvougaráž je s rodinným domem propojena dvěma vstupy. Je možné jít přes technickou místnost nebo přes spíž (například s. Projekt také obsahuje průkaz energetické náročnosti stavby. Každý projekt je možno upravit podle Vašeho požadavku, projekt s úpravami bude oceněn podle rozsahu úprav. Projekt rodinného domu je třeba osadit na Váš pozemek, napojit projekčně na inženýrské sítě

Rodinné domy Euroline - Dominant 121. Získajte 8000 € na výstavbu domu! Štátny príspevok na rodinné domy s takmer nulovou spotrebou energie A0. Vyberte si z ponuky až 231 domov. viac info Samostatná dvougaráž u domu Od května 2011 realizuje RDRýmařov mezinárodní developerský projekt - stavbu konferenčního centra v rakouském městě Stollhof . 45 minut od vídeňského mezinárodního letiště, poblíž krásné přírodní rezervace Hohe Wand, bude na podzim roku 2012 otevřeno středně velké konferenční. Najít v téměř v centru Los Angeles nezastavěnou parcelu je skoro zázrak, a klienti si svého štěstí byli dobře vědomi. Přeci jen, skoro 300 metrů čtverečních půdy uprostřed čtvrti Silverlake, by developeři klidně vyvažovali zlatem. Právě sem, do příkrého svahu, architekti zasadili netradičně pojaté obydlí Typový projekt LEONA I KLASIK. Projekt řeší návrh dvoupodlažního rodinného domu s dispozicí 5+kk a dvougaráží o celkové užitné ploše 221,21 m2. V přízemí domu se v oddělené části nachází dvougaráž průchodná s domem přes zádveří. Z garáže je také možné vystoupit přímo na venkovní zahradní terasu. Projekty, projekty rodinných domů, rodinné domy na klíč, typové projekty, bungalovy, levné domy - Adeko Že by byl o tu garáž kratší? já plánuji garáž mimo dům a hlavně dvougaráž. děkuji Odpověď: Ano, je to možné, dům Adeko 403 můžeme vyprojektovat bez garáže. >> více

DVOUGARÁŽ - Typové projekty garáž

... prolistovat. Vážení zákazníci, firma ERLIS projekt, s.r.o. Vám přináší další ročník úspěšného katalogu rodinných domů 2021. Na katalogovém listu najdete komplexní informace o projektu, které Vám usnadní orientaci při výběru projektu rodinného domu, jako např. jednotlivé plochy místností, rozměry a orientaci domu, cenu projektu a orientační cenu realizace Ahoj, my jsme taky dlouho hledali na netu projekt a nakonec jsme si nechali udělat projekt u architekta. A ten nám ho udělal jaký jsme chtěli. Máme dům do patra, protože pozemek není rovný a chtěli jsme dvougaráž. Ale jinak bych šla asi do bungalovu. Taky záleží na vaší náročnosti

Hotové projekty Podkrovní a patrové domy série Šárka. strana: 1 2 Šárka - 01. Dům je střední velikostní kategorie pro čtyř až pětičlennou rodinu. V přízemí se kromě obytné haly a kuchyně nachází také dvougaráž. Podkroví je řešeno jako klidová část domu. Šárka - 02 Apartmán 5+kk, dvougaráž, 7.990.000,-Jedná se o třípodlažní apartmán o celkové rozloze 179 m2 včetně dvougaráže a parkovacího stání. Apartmán 5+kk obsaduje, dvougaráž se schodištěm do přízemí , obývací část s krbem, kuchyň s jídelním koutem a terasu přes celou šíři domu v přízemní .Dále v přízemí najdete koupelnu, WC, šatnu, chodbu a technickou. Tímto, v souladu s nařízením Evroého parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z. Prodej RD Želiv č.p. 225 + dvougaráž + dílna Povodí Vltavy, státní podnik, vyhlašuje výběrové řízení na prodej nemovitých věcí v k.ú. Želiv. Termín pro podání nabídek: 13.9.2021, do 9:30 hod. Minimální kupní cena: 3 050 000 Kč Poptávám stavební firmu: Popis: - stavba zděného rodinného domu - projekt a povolení je vyřízeno - dům bude patrový, střecha sedlová - budova bez podsklepení, dispozice 6+1, dvougaráž - pozemek je zajištěný, rovinatý, zasíťovaný - včetně základové desky - nejspíše realizace na klíč Zastavěná plocha: - cca 180 m2 Termín: - zahájení nejlépe ihned Lokalita.

Příklad zadání poptávky. Rodinný dům pro 5ti člennou rodinu, patrový dům na pozemku cca 320m2. Zděný dům se sedlovou střechou, vlastní pracovna a dílna, dvougaráž, preferuji moderní styl, vyřešit kompletně dům od návrhu až po projekt ke stavebnímu povolení, možnost provádět i stavební dozor WRANDERS - Dom na mieru - viac ako 1106 projektových riešení - projekty rodinných domov, chát, chalúp a bytových domov. Ponuka katalógových rodinných domov je vyprojektovaná z kvalitných stavebných materiálov dostupných na slovenskom trhu. Vytlačený katalóg si môžete objednať on-line,písomne alebo osobne zakúpit v kancelárii spoločnosti projekt: 2009 - 2010. realizace: 2012 - 2019 (investoři dům stavěli svépomocí) I kvůli minimalizování vizuálních zásahů do prostředí se rozhodli nezačlenit dvougaráž do hlavního objemu domu, ale řešili ji jako samostatně stojící objekt dvougaraz příbram, patky pod plechovou dvougaraž, dvougaráž k pronájmu, prodám dvougaráž v chebu, zdená dvougaráž, dvougaráž, dvougaráž, dvougaráž rozměry, dvougaráž pronájem praha, plechova montovaná dvougaráž, plechova dvougaraz, strecha na dvougaráž, zděná dvougaráž se střechou, dvougaráž na na prodej.

Kontaktujte nás ohledně projektu: Dvougaráž. Pomůže Vám lépe se zorientovat v rozměrech domu. Součástí Malého projektu jsou půdorysy jednotlivých podlaží v měřítku 1:100 s uvedením užitných.. Kalleh-ye Garaz is a village in Maspi Rural District, in the Central District of Abdanan County, Ilam Province, Iran Byty Domy Nové projekty Podnájem, spolubydlící Garáže Hotely, penziony, restaurace Ubytování Kanceláře Obchodní prostory Pozemky Sklady Zahrady Ostatní Pronajmu nebo prodám velkou dvougaráž na kunratick Poptávám: projekční práce Popis: - vypracování stavebního projektu na dvougaráž Lokalita: - Hostouň Termín: - 31. 3. 2021.. Montovaná dvougaráž s omítkou, sedlova s - cela CR . shopping_cart. Nikdo nezakoupil . visibility. 4 osoby sledovaly . timer . Ukončena 31. 12. 15:12:12 . Kromě standardní nabídky zhotovujeme garáže v každém rozměru, v libovolné barvě a podle vámi vypracovaného projektu. Kromě toho zhotovujeme také : - garážová stání. Parcelní číslo: 148/141 Plocha domu: 232,9 m 2 Čistá plocha domu: 196,1 m

Byty Domy Nové projekty Podnájem, spolubydlící Garáže Hotely, penziony, restaurace Ubytování Kanceláře Obchodní prostory Pozemky Sklady Zahrady Ostatní Prodám dvougaráž s pozemky v Jateční ulici (Teplice Popis: projektant (s razítkem) na dvougaráž. Specifikace: - jedná se o demolici staré garáže a následnou výstavbu nové dvougaráže. - jelikož jsem z oboru, mám již vše dobře připravené (zakreslený současný stav, technický popis plánované stavby), tedy jasné podklady pro zpracování. - kvůli úřadům teď potřebuji.

Velky rodinny dum - inzerce, prodám - HyperinzerceProjekt domu Diamant 99/203

Projekty domů s dvougaráží ARCHON+ - archonplus

Byt 3+kk/ balkon, dvougaráž, OV, 80 m2, cihla, 2. patro, výtah Nabízíme Vám krásný byt s balkonem a výhledem do zahrad, včetně praktické dvougaráže, v novostavbě z roku 2014, v klidné a žádané lokalitě Písku, v ulici Lesnická Informace o domu Dvougaráž 2G 7. Doplňující obrázky. Pohledy na dům. Cena výstavby. na dotaz Cena hrubé stavby. na dotaz Cena stavby na klíč. na dotaz Cena projektu. Základní parametry domu. 0 Dispozice Dvougaráž s obytným podkrovím je navržena obdélníková o půdorysných rozměrech 9,30 x 8,80 m, výška objektu je 7,545 m. Dvojgaráž s obytným podkrovím je navržena jako dvoupodlažní, nepodsklepený objekt. Objekt je navržen samostatně stojící, je zastřešen sedlovou střechou. V objektu bude jedna bytová jednotka

Popis projektu. Zastavěná plocha: 210 m² 16. Dvougaráž 38,98 m2. Cena holostavby. Co je holostavba? 1 389 150 Kč. PROJEKTY. URBANISMUS. OBYTNÉ STAVBY. OBČANSKÉ STAVBY. INTERIER. Apartmánový dům Dvorce. Dvougaráž, vstup, zahradní domek a zahrada vily. Bytové domy - BENAR. Revitalizace továrny Benar. Územní plán sídelního útvaru Ohrobec. Územní plán sídelního útvaru Ořech V nižší části stavby je ložnicová část, ve vyšší obytná. K domu je na parcele vystavěna dvougaráž, altán a jezírko. Stavba byla řešena jako celek spolu s okrasnou zahradou. Variací na tuto stavbu je v nabídce typových domů nabízený projekt Orion upravený pro rovinnou parcelu Povolení na garážové stání u domu. Přidal sawyer, dne 4. 04. 2017, 0x. Garážové stání u domu je nejjednodušší řešení pro přístřešek na auto. Není pochopitelně natolik jisté jako klasická zděná garáž, přesto ale dokáže vůz ochránit před silným krupobitím, které by mohlo poškodit lak automobilu

Garáže GSERVI

Pilotní projekt nového žití a bytí. Můžete bydlet v Praze nebo můžete bydlet v zahradním městě Praha - Klánovice. Těšte se ze spojení nejmodernějších technologií pro spokojené a šetrné bydlení. Více informací v rubrice Projekt. Vložte své bydlení do rukou developera s více než 25 letou zkušeností BUNGALOV 49 - 4+kk - dvougaráž - 148/192 m2 - cena včetně DPH, základů a standardů domu na klíč . KLASIK : 5.154.000 Kč s DPH TRENDPANEL : 5.234.000 Kč s DPH TENDEN: 5.484.000 Kč s DPH Cenu lze upravit dle požadované fáze rozestavěnost Ukázka poslední nadstandardní jednotky 3+KK v objektu B. projektu Rezidence Ševcovská. Čistá podlahová plocha přes 83m2, nadstandardní terasa 25m2, přístup výtahem přímo do jednotky a největší dvougaráž na projektu s 52m2 a místem pro skladování. Termín dokončení projektu podzim 2022 Poznejte s námi 100% kvalitu bydlení. Postavíme vám ZDĚNÝ dům z moderních i klasických materiálů, ve kterém se vám bude 100% dobře bydlet. Zrealizujeme STAVBU vašeho nového rodinného domu od začátku až do konce a přesně podle vašich představ

Nemovitosti | TEMPUS GROUP a

Přehled typových domů. Typové projekty rodinných domů představují levnější a rychlejší cestu k vlastnímu bydlení. Volit dnes můžete ze stovek, ba možná tisíců projektů od zkušených stavebníků a architektů. Několik vybraných vám představujeme Projekt 16ti domů je nyní ve fázi schvalování stavebního povolení. Pokud Vás uvedená lokalita zajímá, tak sledujte náš web

Moderní rodinný dům s dvougaráží ve - Projekty dom

Projekt lze objednat i s variantou valbové střechy. Je vhodný do rovinatého příp. mírně svažitého terénu. Jakub - 22. Dům je menší velikostní kategorie, ideálním řešením pro seniory. Projekt lze objednat se zrcadlovým zobrazením. Součástí domu je také dvougaráž. Jakub - 36 4% z kupní ceny daně z nabytí nemovitosti - jedná se o novostavbu; až 4% za služby realitní kanceláře - prodej si zajišťujeme sami, ve vlastní reži NOVA 77 je svou nevelkou zastavěnou plochou (77,55 m2) vhodná i na menší parcelu.O cenný obytný prostor vás však nepřipraví. Nabízí dispozici 4+kk / 4+1 s téměř 122 m2 užitné plochy včetně garáže. Jistě uvítáte hlavní vchod do domu zakrytý přesahem střechy a krásné francouzské okno, které je umístěno v hlavní obývací části domu

Opál 74/209 - ERLIS projekt, s

Vypracování kompletního projektu pro dvougaráž, cca 70 m2 . Součástí domu je prostorná dvougaráž s dílnou. Obec Katusice, založená před téměř 700 lety, se nachází pouhých 11km od Mladé Boleslavi a svým obyvatelům nabízí dobrou občanskou vybavenost a idelání dostupnost Cena projektu. od 36 179 Kč s DPH. OBJEDNAT PROJEKT. Dvougaráž můžete využívat díky velkému prostoru jako společenskou místnost. Parametry. Dispozice: 4+1: Zastavěná plocha: 207 m 2: Obestavěný prostor: 855,5 m 3: Celková užitková plocha: 161,4 m 2: Užitková plocha přízemí. Ke každému domu patří dvougaráž a zahradní domek. Urbanistické vazby Areál je umístěn do zvlněného terénu návrší nad Mníškem, v nadmořské výšce cca 413-430 m n. m. Z jedné strany je ohraničen příjezdovou ulicí Na Americe, zbývající tři strany chrání lesní porost SPECIFIKA PROJEKTU. Vytvořit moderní stavbu s nutnosti regulativ pro sedlovou střechu. Vykonzolované prvky pilířu dodávají stavbě nadčasový ráz. Hmotu objektu tvoří dvougaráž, která je spojená se samotným domem

Montované garáže pro dvě auta (dvojgaráže) hobbytec

 1. Svými rozměry uspokojí nároky i toho nejnáročnějšího investora. Dispoziční řešení umožňuje částečné nebo úplné podsklepení. Prostor dvougaráže může sloužit jako fitness případně kancelářský prostor. V případě svahovitého terénu může být dvougaráž umístěna v suterénu domu
 2. Nabídka nevídaně prostorného domu 7 + 1 s praktickou dispozicí s 60ti metrovou zimní zahradou na klidném místě v Brandýse nad Labem. V přízemí domu se nachází zádveří, prostorná kuchyň s jídelnou, velký obývací pokoj s krbovými kamny, další prostorný pokoj, technická místnost vedle kuchyně, dvě komory a toaleta. Z kuchyně je přístup na úžasnou zimní zahrad
 3. Cena projektu. od 36 179 Kč s DPH. OBJEDNAT PROJEKT. Dvougaráž můžete využívat díky velké prostornosti jako společenskou místnost. Stáhnout PDF. Možnosti dotace
 4. Parcelní číslo: 148/130 Plocha domu: 242,4 m 2 Čistá plocha domu: 200,3 m
 5. Prodej domu 130 m² s pozemkem 513 m², Chebská, Karlovy Vary - Dvory. Cena 4 490 000 Kč. Nabízí realitní kancelář Jaroš Real Estate s.r.o.. Prodej RD 3+1 na pozemku o velikosti 513 m2. Karlovy Vary - Dvory, ul. Chebská. Na pozemku je přístavek s 1+1 s WC a sprchou a dvougaráží. Celkem 130 m2 užitn

Stavba garáže - velikost garáže, garážová vrata

 1. Objekt je řešený jako nízkoenergetický s rekuperací tepla, orientace na světové strany umožnila vytvoření domácí solární elektrárny na střeše. V domě jsou umístěné 2 samostatné pokoje, 2 pracovny pro práci z pohodlí domova, prostorná dvougaráž, hlavni obývací část, technické a hygienické zázemí
 2. Byty Domy Nové projekty Podnájem, spolubydlící Garáže Hotely, penziony, restaurace Ubytování Kanceláře Obchodní prostory Pozemky Sklady Zahrady Ostatní Pronajmu nebo prodám velkou dvougaráž na kunratick
 3. Moderní přízemní dům Martin disponuje dvougaráží, dvěma pokoji se společnou koupelnou, ložnicí se šatnou a koupelnou, a neposlední řadě kuchyní s jídelnou a odděleným obývacím pokojem
 4. Dispozice je řešena co nejefektivněji vzhledem k potřebám moderního člověka. Nachází se zde 4-5 ložnic, 5 koupelen, bazén, sauna, klubovna, 2 kuchyně, dvougaráž, terasy, inteligentní domácnost, venkovní žaluzie, šatna, pracovna. Tento projekt nás nesmírně bavil a věříme, že to jde na výsledku poznat
 5. RD 1 SO2 - 4 + 1 s jídelnou - dvougaráž 38 m2 - terasa - energetická třída B - celková užitná plocha 139 m2 * - pozemek 810 m2 Více info na vyžádání
Jantar 106/307 - ERLIS projekt, sJanuary 2017 – Betonové palisády

CENA: Základní cena standardního provedení domu Absolut formou dodávky na klíč se podle údajů dodavatele projektové dokumentace pohybuje od 6,18 mil. korun, orientační cena hrubé stavby je 3,09 mil. Kč, v obou případech bez DPH. Cena projektu činí 24 900 Kč včetně DPH. Kategorie projektů Komplex dvou domů vhodných k bydlení i podnikání, dvougaráž, zahrada s bazénem, Praha 9 Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 400 m2, zastavěná: 248. Projekty katalógových domov obsahujú aj podrobné výkresy zábradlí, komínov a iných detailov. Ich súčasťou sú projekty profesií, ako sú statika, vykurovanie, zdravotechnika, elektroinštalácie, či požiarna ochrana. Dôležitou súčasťou projektu je projektové hodnotenie energetickej hospodárnosti budovy, či výkaz výmer a. Cena stavby Na klíč: 5 761 000 Kč bez DPH. Projekt rodinného domu DAKOTA 5 Plus 2 patří mezi technicky a architektonicky vyspělé novinky v nabídce společnosti G SERVIS. Jedná se o velký dvoupodlažní rodinný dům s plochou střechou, kompozičně členěný do dvou vzájemně posunutých hmot, které jsou navíc odlišeny materiálem fasády